541 грн.
Є в наявності

Підгузки Bella Baby Happy Soft & Delicate, Maxi Plus (4+) 9-15 кг, 56 шт

Підгузки Happy Maxi Plus (4+) рекомендуються для дітей вагою  9-15 кг . Виготовлені з матеріалів найвищої якості, вони ідеально прилягають до тіла дитини та забезпечують комфортне відчуття сухості. Створені з урахуванням потреб найчутливої шкіри - вони не містять алергенів і мінімізують ризик появи попрілостей.


Даруйте своїй дитині все найкраще!


Властивості підгузків Bella Happy 4+ Maxi Plus


Добре прилягає до тіла

Підгузки Happy надзвичайно легкі та тонкі , тому вони ідеально прилягають до попи та живота дитини. Завдяки використанню гнучких бортиків підгузки «рухаються» з дитиною і таким чином запобігають роздратування , викликане потертостями.

Ефективний захист від вологи 

Вбираюча серцевина підгузків Happy з додаванням суперабсорбенту швидко вбирає вологу та утримує її від шкіри малюка, забезпечуючи комфортне відчуття сухості протягом тривалого часу.

Запобігання неприємним запахам

Суперабсорбент, крім своїх абсорбуючих властивостей, має також антибактеріальні властивості . Це запобігає утворенню неприємних запахів.

Зовнішній дихаючий шар

Зовнішній шар підгузків Happy - це паропроникний ламінат, який дозволяє шкірі дихати. Правильна циркуляція повітря запобігає пелюшковому висипу !

Підтримка природної мікрофлори шкіри дитини

Мікробіом - це комплекс мікроорганізмів, які населяють організм людини. Він відіграє надзвичайно важливу роль, наприклад, підтримує належне функціонування захисного бар’єру шкіри. Особливо важливо підтримувати належний баланс мікробіому шкіри немовлят з перших днів життя через її ніжність. Щоб не порушити баланс мікробіому шкіри дитини, підгузок має бути нейтральним для дитини . Ось такий Щасливий!

Перевірка, чи не забруднений підгузник

Підгузки Happy мають індикатор вологості - жовту смужку вздовж абсорбуючої вставки, що інформує про необхідність змінити підгузник . як? Синіє під впливом вологи. Це просто і зручно!


Безпека для шкіри вашої дитини - наш пріоритет! Як ми про це дбаємо?


Підгузки Happy не містять:

  • алергени: відсутність алергенів у складі підгузків Happy зводить до мінімуму ризик подразнення ніжної шкіри малюка, в тому числі чутливої. Підгузки Happy відповідають стандартам Європейського Союзу.

  • ароматизатори: синтетичні ароматизатори можуть викликати подразнення. Такі ароматизатори не потрібні підгузкам Happy, оскільки суперабсорбент, що міститься в складі, захищає від неприємних запахів завдяки своїм антибактеріальним властивостям.

  • хлор: елементарний хлор, який зазвичай використовується в багатьох гігієнічних засобах, вважається потенційно канцерогенним. Целюлоза в абсорбуючому ядрі підгузків Happy відбілена безпечним методом ECF (Elemental Chlorine Free), тобто без використання хлору.

  • латекс: латекс може викликати подразнення. Еластичні та клеєні елементи в підгузках Happy виготовлені з еластомерної пряжі без додавання цієї сировини.

  • Фталати: Фталати можуть становити серйозну загрозу для ендокринної системи людини. Крім того, вони є речовиною, яка може виділятися з продуктів і забруднювати навколишнє середовище. Ми його уникаємо!

  • гліфосат: целюлоза, яка використовується в підгузках Happy, надходить із перевірених плантацій, які не використовують гліфосат (гербіцид).

  • шкідливі принти: принти на підгузках Happy нанесені таким чином, щоб вони не контактували зі шкірою малюка. Це мінімізує ризик алергічних реакцій.Підгузки Bella Baby Happy пройшли дерматологічне тестування та мають знак ORIGINAL dermatest®
Dermatest®, який існує з 1978 року, є незалежним всесвітньо відомим дерматологічним інститутом з однією з найбільших команд вчених, дерматологів і алергологів. Продукт із сертифікатом ORIGINAL dermatest® - це гарантія найвищої якості складу та матеріалів, які використовуються у виробництві, а також безпеки при контакті зі шкірою .


Відповідно до трендів ECO.З 2000 року, завдяки використанню сучасних технологій, вага підгузників Happy була зменшена приблизно на 40% без втрати якості та функціональності . Це важливий аспект турботи про довкілля!
Менша вага підгузників = менше використаної сировини = менше відходів.
Упаковка підгузників виготовлена ​​за безвідходною технологією . Це означає, що пластикові відходи, які утворюються під час виробництва упаковки
, на 100% використовуються у виробничому процесі.
Целюлоза, яка використовується в поглинаючій серцевині підгузків Happy, виготовлена ​​з контрольованих і FSC-сертифікованих матеріалів . Його якість контролюється від моменту отримання сировини до кінцевого етапу виробництва, і воно відповідає принципам сталого управління лісами.


Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Теги: подгузники для детей