• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  BB-054-LX56-W01
 • Розмір:
  4+ maxi plus
 • Кількість в упаковці (шт):
  56
 • Вага дитини (кг):
  9-15
575 грн.
Є в наявності

Підгузки Bella Baby Happy Maxi Plus (4+) 9-15 кг, 56 шт

Підгузки Happy Maxi Plus (4+) рекомендуються для дітей вагою  9-15 кг . Виготовлені з матеріалів найвищої якості, вони ідеально прилягають до тіла дитини та забезпечують комфортне відчуття сухості. Створені з урахуванням потреб найчутливої шкіри - вони не містять алергенів і мінімізують ризик появи попрілостей.

Даруйте своїй дитині все найкраще!

Властивості підгузників Bella Baby Happy Maxi Plus (4+)


Добре прилягає до тіла

Підгузки Happy надзвичайно легкі та тонкі , тому вони ідеально прилягають до попи та живота дитини. Завдяки використанню гнучких бортиків підгузки «рухаються» з дитиною і таким чином запобігають роздратування , викликане потертостями.

Ефективний захист від вологи 

Вбираюча серцевина підгузків Happy з додаванням суперабсорбенту швидко вбирає вологу та утримує її від шкіри малюка, забезпечуючи комфортне відчуття сухості протягом тривалого часу.

Запобігання неприємним запахам

Суперабсорбент, крім своїх абсорбуючих властивостей, має також антибактеріальні властивості . Це запобігає утворенню неприємних запахів.

Зовнішній дихаючий шар

Зовнішній шар підгузків Happy - це паропроникний ламінат, який дозволяє шкірі дихати. Правильна циркуляція повітря запобігає пелюшковому висипу !

Підтримка природної мікрофлори шкіри дитини

Мікробіом - це комплекс мікроорганізмів, які населяють організм людини. Він відіграє надзвичайно важливу роль, наприклад, підтримує належне функціонування захисного бар’єру шкіри. Особливо важливо підтримувати належний баланс мікробіому шкіри немовлят з перших днів життя через її ніжність. Щоб не порушити баланс мікробіому шкіри дитини, підгузок має бути нейтральним для дитини . Ось такий Щасливий!

Перевірка, чи не забруднений підгузник

Підгузки Happy мають індикатор вологості - жовту смужку вздовж абсорбуючої вставки, що інформує про необхідність змінити підгузник . як? Синіє під впливом вологи. Це просто і зручно!

Безпека для шкіри вашої дитини - наш пріоритет! Як ми про це дбаємо?


Підгузки Happy не містять:

 • алергени: відсутність алергенів у складі підгузків Happy зводить до мінімуму ризик подразнення ніжної шкіри малюка, в тому числі чутливої. Підгузки Happy відповідають стандартам Європейського Союзу.

 • ароматизатори: синтетичні ароматизатори можуть викликати подразнення. Такі ароматизатори не потрібні підгузкам Happy, оскільки суперабсорбент, що міститься в складі, захищає від неприємних запахів завдяки своїм антибактеріальним властивостям.

 • хлор: елементарний хлор, який зазвичай використовується в багатьох гігієнічних засобах, вважається потенційно канцерогенним. Целюлоза в абсорбуючому ядрі підгузків Happy відбілена безпечним методом ECF (Elemental Chlorine Free), тобто без використання хлору.

 • латекс: латекс може викликати подразнення. Еластичні та клеєні елементи в підгузках Happy виготовлені з еластомерної пряжі без додавання цієї сировини.

 • Фталати: Фталати можуть становити серйозну загрозу для ендокринної системи людини. Крім того, вони є речовиною, яка може виділятися з продуктів і забруднювати навколишнє середовище. Ми його уникаємо!

 • гліфосат: целюлоза, яка використовується в підгузках Happy, надходить із перевірених плантацій, які не використовують гліфосат (гербіцид).

 • шкідливі принти: принти на підгузках Happy нанесені таким чином, щоб вони не контактували зі шкірою малюка. Це мінімізує ризик алергічних реакцій.
Підгузки Bella Baby Happy пройшли дерматологічне тестування та мають знак ORIGINAL dermatest®


Dermatest®, який існує з 1978 року, є незалежним всесвітньо відомим дерматологічним інститутом з однією з найбільших команд вчених, дерматологів і алергологів. Продукт із сертифікатом ORIGINAL dermatest® - це гарантія найвищої якості складу та матеріалів, які використовуються у виробництві, а також безпеки при контакті зі шкірою .


Відповідно до трендів ECO.


З 2000 року, завдяки використанню сучасних технологій, вага підгузників Happy була зменшена приблизно на 40% без втрати якості та функціональності . Це важливий аспект турботи про довкілля!
Менша вага підгузників = менше використаної сировини = менше відходів.
Упаковка підгузників виготовлена ​​за безвідходною технологією . Це означає, що пластикові відходи, які утворюються під час виробництва упаковки
, на 100% використовуються у виробничому процесі.
Целюлоза, яка використовується в поглинаючій серцевині підгузків Happy, виготовлена ​​з контрольованих і FSC-сертифікованих матеріалів . Його якість контролюється від моменту отримання сировини до кінцевого етапу виробництва, і воно відповідає принципам сталого управління лісами.


Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Теги: подгузники для детей