Медичні рукавички

Рукавички латексні

Латексні рукавички успішно застосовуються в різних сферах. Виготовлені з натурального матеріалу, вони забезпечують комфорт при виконанні будь-яких маніпуляцій. Високий рівень чутливості і еластичності латексних рукавичок забезпечує можливість виконання тривалих операцій в хірургії.Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Сфери застосування рукавичок з латексу

Латексні рукавички використовуються повсюдно - в повсякденному житті, в медицині, індустрії краси та громадському харчуванні, на виробничих підприємствах.  Такі рукавички стійкі до проколів, щільно облягають руки і зберігають чутливість рук, тому є ідеальним засобом захисту при проведенні хірургічних операцій.

Крім того, латексні рукавички використовуються:

• при здійсненні медичних досліджень;

• проведенні терапевтичних і діагностичних маніпуляцій;

• роботу з зараженим матеріалом.

Латексні рукавички VS нітрилові і вінілові

Основним мінусом латексних рукавичок є алергічні реакції.  Їх провокують рослинні каучукові білки.  Якщо алергія виявлена, доведеться відмовитися від латексу і перейти на аналоги.  Але якщо проблем немає, такі рукавички стануть справжньою «другою шкірою».  Вони не впливають на чутливість кінчиків пальців, практично не відчуваються на руках.  Тонкий еластичний матеріал щільно прилягає до шкіри, забезпечує ідеальний контакт з інструментом, не боїться кислот і лугів.  Пудра спрощує процес надягання рукавичок - з нею латекс не злипалися, не липне до шкіри.

Відмінності від конкурентів:

Вініл - не витримає тривалого використання (протягом декількох годин).  Латексні рукавички витримають.  У той же час вініл не розчиняється у спирті, а латекс може постраждати.

Нітрил - більш ефективний при роботі з агресивними хімікатами і зараженими зразками.

У нашому каталозі представлені опудренниє і непудровані латексні рукавички.  Всі вироби відрізняються наступними перевагами:

зручне і просте надягання;

надійне захоплення інструменту;

універсальна форма (без поділу на праву і ліву);

висока еластичність латексних рукавичок забезпечує хорошу чутливість і створює комфорт в роботі.

В інтернет-магазині pamp-pamp.com ви можете придбати латексні рукавички на вигідних умовах.  Виробник сертифікований і працює відповідно c міжнародним стандартом ISO.  Наші переваги:

• індивідуальний підхід;

• висока якість всіх товарів;

• офіційна гарантія.