Поглинаючі труси для дорослих
Вбираючі труси, підгузники для дорослих SENI ACTIVE extra large 10 шт 5900516691844
Немає
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Вбираючі труси для дорослих: ефективне рішення делікатної проблеми

  Здоров'я - це найцінніше, що є у людини. Але на жаль, в силу вікових або інших негативних змін в організмі, можуть виникати різні проблеми, які досить часто пов'язані з безконтрольним сечовипусканням. 

   До недавніх пір такі захворювання змушували багатьох змінювати звичний спосіб життя і погіршували її якість в цілому. Але проблема була вирішена з появою сучасних гігієнічних засобів. 

   Одні з них - поглинаючі труси для дорослих. На ринку вони пропонуються у великому асортименті, тому їх можна вибрати з урахуванням індивідуальних потреб кожної людини.

Особливості поглинаючих трусів підгузників для дорослих

   На відміну від підгузників, такі засоби гігієни більше нагадують звичайну білизну, так як фіксуються за допомогою еластичного кругового поясу, а не липучок. Внутрішній шар поглинаючих трусиків виготовляється з м'якого нетканого матеріалу, який, швидко пропускаючи вологу всередину, завжди залишається сухим. При цьому він не дратує і не натирає шкіру.

  Поглинаючий шар гігієнічних трусів містить абсорбент з високою поглинаючою здатністю і антибактеріальними властивостями. Завдяки цьому волога надійно утримується всередині, а також не виникає неприємний запах. 

  Зовнішній шар виготовляється з непромокаючого матеріалу, який захищає від протікань. В цілому ж якісні вбираючі трусики для дорослих дозволяють шкірі дихати, не допускають появи попрілостей і інших проблем.


Переваги використання поглинаючих трусів

  Гігієнічні засоби такого типу - це відмінне рішення для тих, хто хоче і може вести активний спосіб життя. Застосування звичайних підгузників в такому випадку створює деякі незручностей. Адже вони більш громіздкі, гірше фіксуються, помітніші. А ось використання поглинаючих трусиків має цілий ряд переваг:

  - засоби гігієни мають різну ступінь поглинання. Немає необхідності купувати труси з великою кількістю абсорбенту, якщо проблема полягає тільки в незначному підтіканні сечі;

  - труси виготовляються різних розмірів, тому їх можна підбирати, в залежності від анатомічних особливостей кожної конкретної людини. Це забезпечить не тільки зручність, але і охайний зовнішній вигляд (правильно підібрані поглинаючі трусики добре прилягають до тіла і практично не помітні під одягом);

- такі труси зручно одягати (як звичайну білизну), так і знімати, легко розірвавши їх по бічних швах;

        - більшість подібних засобів гігієни виготовляються універсальними, але деякі виробники пропонують купити вбираючі труси для жінок і для чоловіків. Вони відрізняються розташуванням поглинаючої подушки.


З появою таких одноразових трусиків  урологічні хворі отримали можливість вести звичний спосіб життя. Вони набагато зручніше і практичніше, ніж багаторазові поглинаючі труси для дорослих.


Як вибрати поглинаючі памперси-труси для дорослих?

У нашому інтернет-магазині Памп - Памп представлений широкий вибір засобів гігієни для дорослих. Якщо ви збираєтеся купити поглинаючі труси для дорослих вперше, то рекомендуємо спочатку зв'язатися з нами. Ми допоможемо підібрати засоби гігієни в залежності від потреб кожного пацієнта. При виборі потрібно врахувати такі особливості:

- ступінь нетримання сечі;

         - обхват талії і стегон людини;

         - добову потребу в засобах гігієни.