Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Грудне молоко - це одночасно і найкраща їжа для малюка, і імунний захист.  А процес годування - підтвердження фізичної і духовної зв'язку між двома найріднішими людьми, неоціненне для емоційного розвитку немовляти.  Разом з тим, грудне вигодовування приносить мамі певні незручності.  Одним з них є мимовільне виділення молока в самий невідповідний час.

Але у цієї проблеми є рішення - лактаційний прокладки або вкладиші.  Це можуть бути вкладиші в бюстгальтер, наприклад, Bella Mamma, які здатні поглинати до 100 мл грудного молока і забезпечувати комфортний стан грудей в перервах між годуваннями.

Лактаційні вкладиші Bella Mamma

Коли використовуються і що з себе представляють лактаційний вкладиш Bella Mamma?

Головна особливість лактаційний вкладишів Bella Mamma в відмінних всмоктують властивості.  Але є і додаткові функції - підтримання гігієни поверхні грудей, бактерицидну дію, позитивно впливає на стан соска.  Лактаційні вкладиші Bella Mamma потрібні на початку грудного вигодовування, коли процес лактації ще не налагоджений.  Сосок не пристосований до годування, можуть виникати тріщини, а прокладки допомагають їм швидше гоїтися.  Коли режим грудного вигодовування встановлено, а сосок адаптований, вбираючими прокладками можна вже не користуватися.

Лактаційні вкладиші Bella Mamma мають круглу анатомічну форму.  До бюстгальтеру вони кріпляться за допомогою клейкої основи або утримуються завдяки шорсткою поверхні.  Вартість вкладишів залежить від їх якості і всмоктуючої здатності.

Лактаційні вкладиші Bella Mamma, У чому особливості одноразових прокладок

Кожен шар прокладок виконує свої функції.  Внутрішній виготовляють з ніжного гігроскопічного матеріалу, який добре пропускає вологу.  Він не тільки не дратує сосок, але і захищає його від грубої поверхні бюстгальтера.  Є прокладки з бактерицидними властивостями - вони сприяють знищенню мікроорганізмів і грибків, підтримують хороше гігієнічний стан грудей.

Головним завданням зовнішнього шару є забезпечення сухості одягу.  Він виготовляється з непромокаючої матеріалу, що не пропускає вологу назовні.  Для надійної фіксації оснащений липкою стрічкою для кріплення до білизни.

Середній шар складається з різного всмоктуючого матеріалу.  Польська компанія при виготовленні лактаційний вкладишів Bella Mamma використовують такі комбінації, які б забезпечували гарну поглинання.  Середній шар лактаційний вкладишів Bella Mamma складається з волокнистої маси, целюлозної вати і поліакрилової кислоти натрієвої солі, які забезпечують відмінні абсорбція властивості.

Швидкому і рівномірному вбирання підтікає молока сприяє спеціальний рельєф внутрішньої поверхні.

Переваги одноразових лактаційний вкладишів Bella Mamma в зручності використання - у міру наповнення їх просто викидають і замінюють новими.

Багаторазові вкладиші: плюси і мінуси

Багаторазові лактаційний вкладиші вигідніше.  Але клопоту з ними більше - потрібно проводити прання і сушіння.  Добре, якщо в комплекті є спеціальні сіточки для прання.  Синтетичні миючі засоби не повинні містити фосфати, температура прання - 40 або 60 ° С.  Багаторазові лактаційний прокладки (вкладиші) виробляються з різних матеріалів.

Лактаційні вкладиші: види і особливості

 • Багатошарові.  До їх складу входять прошарку з бавовни, бамбукового матеріалу, целюлози, віскози або поліестеру в різних комбінаціях.  Можуть містити антибактеріальний матеріал.  Наприклад, в прокладках Medela Washable Bra Pads середній шар на 20% складається з поліестеру з антимікробною обробкою, який протидіє розмноженню бактерій і появі неприємного запаху.

При виборі лактаційний прокладок виходять з кількості випливає молока і умов використання виробів.  Для пологові будинки, лікарні або іншого місця, в якому неможливо випрати вкладиш, немає альтернативи одноразовим моделям.  Надалі багато що залежить від способу життя матусі.  Багато жінок, які проводять більшість часу вдома, цілком задоволені виробами багаторазового використання, незважаючи на те, що кріпляться вони менш надійно, ніж одноразові.  Активні матусі і ті, хто не хоче витрачати зайвий час на прання прокладок, вважають за краще одноразові, які забезпечують надійну фіксацію до бюстгальтера.  Можна не переживати про те, що прокладка зрушиться і перестане виконувати свої функції.

Як вибрати одноразовий лактаційний вкладиш

При виборі одноразового лактаційного вкладиша необхідно звернути увагу на наступне:

 • Позначення ступеня всмоктування.

 • Розмір.

 • Форма.

 • Товщина

Потрібно проводити своєчасну заміну лактаційний вкладишів Bella Mamma.  Зазвичай їх носять не більше 3-4 годин.

В інтернет магазині ПАМП - ПАМП представлені:

• - Вкладиші лактаційний Bella Mamma comfort з липкою смужкою.  30 шт 5900516402310

 • - Вкладиші лактаційний Bella Mamma з липкою смужкою.  30 шт 55900516402341

 • - Вкладиші лактаційний Bella Mamma з липкою смужкою.  60 шт 5900516402358

 • - Післяпологові гігієнічні прокладки Bella Mamma, 10 шт 5900516601270