Пелюшки дитячі PANDA 60x60 см 10 шт

Пелюшки дитячі PANDA 60x60 см 10 шт

Артикул:5900516601546
Наявність:53 шт.
81 грн.
Пелюшки дитячі BELLA BABY HAPPY 60x90 см 5 шт

Пелюшки дитячі BELLA BABY HAPPY 60x90 см 5 шт

Артикул:5900516600723
Наявність:61 шт.
136 грн.
Пелюшки дитячі  BELLA BABY HAPPY 60x60 см 5 шт

Пелюшки дитячі BELLA BABY HAPPY 60x60 см 5 шт

Артикул:5900516601652
Наявність:60 шт.
114 грн.
Пелюшки дитячі  BELLA BABY HAPPY 60x60 см 30 шт

Пелюшки дитячі BELLA BABY HAPPY 60x60 см 30 шт

Артикул:5900516601676
Наявність:13 шт.
572 грн.
Пелюшки дитячі  BELLA BABY HAPPY 60x60 см 10 шт

Пелюшки дитячі BELLA BABY HAPPY 60x60 см 10 шт

Артикул:5900516601669
Наявність:49 шт.
200 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Багато жінок пам'ятають ті часи, коли в квартирах у всіх кімнатах були розвішені мотузки з дитячими пелюшками, марлевими підгузниками і іншими речами малюка.

І бідні мами тільки те й робили, що встигали їх прати, сушити, гладити ... І знову прати, знову сушити, знову гладити ... Бр-р ... І така тяганина тривала у мам з ранку до вечора ... На щастя, ці часи вже пройшли.  Сьогодні кожна сучасна мама може дозволити собі купити памперси або одноразові пелюшки.  Але, якщо про підгузки сьогодні говорять досить багато, то про гігієнічні пелюшки, тобто одноразові, знають далеко не всі.  Проте, вони сьогодні набувають просто шалену популярність.  Пропонуємо і тобі більше дізнатися про їх переваги, а також познайомитися з основними брендами, які пропонують товар з цієї корисної категорії.

Навіщо потрібні дитячі одноразові пелюшки?

Так, раніше кожній мамі на одну дитину - було необхідно близько 10 пелюшок на день.  Адже малюк постійно писався, а мама змінювала і прала, і знову писався - і знову все та ж процедура ... Це, звичайно ж, дуже стомлює молодих мам ...

Сьогодні ж, завдяки появі на ринку одноразових дитячих пелюшок, процес догляду за дитиною - значно спростився.  Малюк - пописав, і цю одноразову пелюшку - можна просто викинути і використати нову.  І малюк - завжди сухий!  Ось як все просто і легко!

До речі, ще 10 років тому батьки навіть і не уявляли про існування дитячих одноразових пелюшок і памперсів.  Сьогодні ж - ці новинки вже значно полегшили побут молодих матусь, прохали догляд за малюком і залишили більше часу на спілкування з крихтою і сім'єю.  І це - просто чудово!

Вимоги до одноразових дитячих пелюшок

Дитячі одноразові пелюшки, як і всі дитячі товари для дітей, як нам відомо, підлягають обов'язковій сертифікації.  Тому головна вимога до одноразових пелюшок, як і до підгузків - це їх високу якість.  Цей критерій залишається стабільним незалежно від бренду виробника.  Саме тому для виготовлення одноразових пелюшок виробники повинні використовувати тільки гіпоалергенні натуральні матеріали.

Склад дитячої пелюшки

Зазвичай одноразові пелюшки складаються з трьох шарів.

 - Верхній шар - непромокальний і саме він контактує зі шкірою дитини.

 - Другий шар - це вже спеціальний всмоктуючий слів.

 - А третій - також особливий непромокальний матеріал.

Найчастіше основний склад дитячому хпеленок - це розпушена целюлоза (іншими словами, просто папір).  А значить - ніякої хімії та алергії!

Зручність одноразових дитячих пелюшок

Такі пелюшки зручні тим, що не промокають, чи не комкаються і завжди залишаються теплими навіть в дуже холодну пору року.  Одноразові дитячі пелюшки дуже зручно брати з собою в лікарні, поліклініки, на них малюк може грати, їсти, йому можна робити на них масаж, а також - переодягати чадо.  І ніяких мокрих несподіванок!

Основні розміри одноразових дитячих пелюшок

Найчастіше дитячі одноразові пелюшки бувають двох розмірів 60 * 90 або 60 * 60.  Вони придумані виробниками для того, щоб малюк в будь-який час міг відчувати повний комфорт.  Дитячі пелюшки розміром 60 * 90 найчастіше використовують в коляски або дитячі ліжечка.  Зазвичай пелюшки такого розміру здатні вбирати рідину до 1,5 л.  А ось у пелюшок розміром 60 * 60 максимальний обсяг поглинання рідини зазвичай становить - до 900 мл.

До речі, на деяких сучасних моделях одноразових дитячих пелюшок виробники передбачили також і спеціальну смужку з липкого матеріалу.  Вона потрібна для того, щоб надійно зафіксувати пелюшку на будь-якій поверхні.  І мамі зручно, і малюкові - спокійніше!

 

Мінуси одноразових дитячих пелюшок

Досвідчені мами пишуть на форумах: головний недолік одноразових пелюшок полягає в тому, що вони трохи парять шкіру малюка в теплу літню погоду.  Іншими словами, в сильно опалювальних будинках ті ділянки шкіри дитини, які стикаються з цією самою пелюшкою, трохи нагріваються, як в печке.Іменно тому не варто залишати малюка на такий пелюшці занадто довго.  Ну, а якщо вже ти і залишила крихітку на пару годин в такій «одягу», то краще поклади поверх одноразової пеленочки звичайну, тобто - тканинну.

 

Одноразові дитячі пелюшки: як економити?

І з одноразовими дитячими пелюшками - можна економити!

Ще один мінус дитячих одноразових пелюшок - в тому, що тобі доведеться платити за кожну використану серветку.  Так, звичайні пелюшки можна випрати і все.  І ніяких витрат (ну хіба що на пральний порошок), а тут кожна пеленочка коштує грошей.  Однак мудрі сучасні мами вже знайшли спосіб, як можна економити і на одноразових гігієнічних пелюшках для дітей.  І ми тобі його також розповімо.

Отже, спосіб економії на одноразових серветках полягає в розрізуванні цих самих пелюшок.  Мами пропонують просто розрізати пелюшку розміром 60х60 см - на дві частинки.  А якщо ж пелюшка розміром 90х60 см - її можна легко розрізати і на три частини по найдовшій стороне.По особистого досвіду мами зізнаються, що такі шматочки є абсолютно функціональними і в обмеженому просторі типу коляски або колиски - нічим не гірше цілої пелюшки.

А тепер пропонуємо тобі поговорити про найпопулярніших брендах, які сьогодні пропонують сучасним матусям такий корисний товар, як одноразові гігієнічні дитячі пелюшки!

Одноразові пелюшки дитячі Bella Happy

Ці одноразові дитячі пелюшки мають приємну на дотик і ніжну поверхню, а також надійний нижній шар, який виключає будь-яке протікання вологи.  Дані пелюшки добре забезпечують ідеальну захист під час зміни підгузників, під час подорожі або прогулянки, а також можуть бути використані в якості додаткового захисту білизни в ліжечку малюка.

Одноразові пелюшки дитячі Seni Soft

Гігієнічні пелюшки цього бренду - досить популярні на ринку України і є дуже важливим елементом догляду за дітьми з самого їх народження.  Виробники рекомендуються використовувати їх в якості додаткового захисту колясок, постільної білизни і навіть мебелі.Главним всмоктує шаром цих пелюшок є розпушена целюлозна пульпа.  Самий верхній шар пеленочек виконаний з приємного на дотик і дуже м'якого нетканого матеріалу.  Саме він, за словами виробників, і здатний забезпечує твоїй дитині повний комфорт.  Нижній шар товару виконаний з водонепроникної нековзною плівки.  Ця плівка запобігає переміщенню пелюшки на ліжку і захищає від такого небажаного перебігу.

Одноразові пелюшки детскіеTena Bed Plus

Одноразові пелюшки цього бренду підходять для догляду, як за дітьми, так і для дорослих, наприклад, в післяопераційний період.  Пелюшки дуже зручні у використанні.  Вони були виготовлені з 100% розпущеної целюлози.  У складі вироби - немає матеріалів вторинної переробки.  Даний товар добре вбирає вологу, а нижній шар вироби - не дозволяє йому протікати.

Краї пелюшок для додаткового захисту від протікання - загорнуті всередину і забезпечують хороше охоплення натуральної целюлози.

Сподіваємося, ти також оцінила всі переваги такого корисного товару, як дитячі одноразові гігієнічні пелюшки.  Залишилося тільки вибрати марку, яка відповідає головному критерію «ціна-якість».

Одноразові пелюшки дитячі PANDA це порівняно новий бренд на ринку який завойовує визнання за рахунок состношенія ціна - якість продукції.

 


Пелюшки дитячі PANDA це одноразові гігієнічні дитячі пелюшки квадратної форми розміром 60 х 60 см. Верхній шар пелюшки, безпосередньо контактує з чутливою шкірою малюка, зроблений з м'якого, ніжного, «дихаючого» волокна.  Проміжний, поглинаючий шар зроблений з розпушеної целюлози, забезпечуючи миттєве вбирання вологи і створюючи відчуття комфорту дитині.  Нижня непромокаючий прошарок створює додатковий захист від протікання і попадання вологи на поверхню меблів і постільної білизни, зберігаючи і рівномірно розподіляючи рідину всередині.  Зі зворотного боку пеленочки прикрашені милим малюнком ніжною забарвлення з зображенням усміхнених панд.  Пелюшки дитячі PANDA - вбираючі пелюшки незамінні при виконанні основних гігієнічних процедур з малюком, заміні підгузника, а також під час прийняття сонячних і повітряних ванн, як вдома, так і на прогулянці.  Практичні і зручні, вони підходять для щоденного застосування.  Пелюшки зручно брати з собою в поїздки, в поліклініку, на прогулянку і в гості.  Комфортний розмір і форма пелюшок дозволяють використовувати їх в колясці, манежі, дитячому ліжечку, автокріслі.  Гігієнічні пелюшки Panda гіпоалергенні, схвалені дерматологами.

Всі описані дитячі пелюшки ви зможете купити в нашому інтернет магазині ПАМП - ПАМП.  Наші менеджери допоможуть вам визначитися з співвідношенням ціна якість, якщо у вас виникнуть проблеми абсолютно безкоштовно.