На першому місці в списку покупок мам немовлят найчастіше виявляються одноразові підгузники, більш відомі як «памперси».  Асортимент даної продукції неймовірно різноманітний.

Просто очі розбігаються при вигляді цих яскравих упаковок з усміхненими карапузами на прилавках супермаркетів.  А ось в чому ж між ними різниця, ми і спробуємо розібратися.

 «Підгузки» або «памперси»?

Фактично, підгузники це своєрідне нижню білизну, здатне поглинати випорожнення людини, не доставляючи йому дискомфорту.  Перші їхні прототипи використовувалися ще стародавніми людьми.  Їх робили з шкур тварин, льону або вовни.

Перші підгузники для дітей сучасного зразка були створені в 1956 році компанією Procter and Gamble, точніше її інженером - Віктором Мілсоном.

Досліди нових розробок проводилися на пісяють ляльках, а ось першими малюками, приміряє підгузники, стали рідні онуки Віктора.  Спочатку було кілька експериментальних варіантів, заснованих на використанні целюлози та поліетилену, а на животику дитині вони кріпилися звичайними шпильками.  Мілс перший, хто прийшов до висновку, що памперси повинні бути тришаровими:

 • верхній шар, який поглинає вологу і не пропускає її назад, повинен бути м'яким і приємним для шкіри малюка;

 • середній шар - утримує вологу;

 • щільний нижній - що не пропускає рідину.

Основну складність викликало виробництво середнього шару.  Спочатку це була вбирає папір, яка при намоканні збивалася в грудки.  Пізніше її структуру змінили, і вона перетворювалася в єдину масу.  Згодом вона була замінена на суперабсорбент.

Винахід таких підгузників викликало фурор в суспільстві.  Їх назвали «Pampers», від англійського слова «Pamper», що в перекладі означає «балувати».  Саме вони потрапили на простори СНД першими.  Пізніше з'явилися інші підгузники, але їх за звичкою так і називають памперсами.

Польська компанія Bella представила на суд покупців кілька лінійок дитячих підгузників Baby Happy.  Класифікація змінюється відповідно до віку малюка.  В іншому вони ідентичні.

Три шару надійно утримують рідину всередині, не дозволяючи попки бути вологою.  За непротікаемость відповідає спеціальний наповнювач внутрішнього шару, який перетворюється в гель при контакті з рідиною.  У серії NEWBORN (3 - 4 грн / шт) є виріз для пупка на паску.  Відмінність MAXI і JUNIOR (5 грн / шт) полягає в еластичних липучках, розтягуються під час активних ігор.  Серії MINI і MIDI (4 грн / шт) розроблені для крихт вагою до 9 кг, початківців пізнавати навколишній світ.

Підгузки дитячі Bella baby Happy

bella baby Happy before NEWBORN (0)

Підгузки дитячі bella baby Happy before NEWBORN призначені для передчасно народжених дітей і дітей з малою весом.Іх характерна особливість - дивно м'який нетканий матеріал premium dry, який моментально вбирає вологу.  У цих прекрасно всмоктують підгузників є не тільки багаторазові застібки, спеціальний розподіляє шар і матеріал, що перетворює рідину на гель ... У bella baby Happy before NEWBORN є унікальний виріз спереду, що забезпечує вільний доступ повітря до пуповині малюка, що сприяє її швидкому загоєнню.  Крім того, підгузники є «дихаючими» .Весовие обмеження: менше 2 кг.

bella baby Happy NEWBORN (1)

Підгузки дитячі bella baby Happy NEWBORN для самих маленькіх.Іх характерна особливість - дивно м'який нетканий матеріал premium dry, який моментально вбирає вологу.  У цих прекрасно всмоктують підгузників є не тільки багаторазові застібки, спеціальний розподіляє шар і матеріал, що перетворює рідину на гель ... У bella baby Happy NEWBORN є унікальний виріз спереду, що забезпечує вільний доступ повітря до пуповині малюка, що сприяє її швидкому загоєнню.  Крім того, підгузники є «дихаючими» .Весовие обмеження: 2-5 кг.

bella baby Happy MINI (2)

Підгузки дитячі bella baby Happy MINI для самих маленькіх.У цих прекрасно всмоктують підгузників є не тільки багаторазові застібки, спеціальний розподіляє шар і матеріал, що перетворює рідину на гель.  Дивно м'яка поверхня підгузників premium dry моментально вбирає вологу.  Крім того, підгузники є «дихаючими» .Весовие обмеження: 3-6 кг.

bella baby Happy MIDI (3)

Супердишащіе підгузники дитячі bella baby Happy MIDI розроблені для малюків постарше.  Унікальний розподіляє шар швидко проводить рідина всередину підгузника і надійно замикає її там, не допускаючи контакту зі шкірою малюка.  Усередині підгузника знаходиться спеціальний матеріал, який перетворює рідину на гель.  У bella baby Happy MIDI з'явився еластичний поясок, і підгузник чудово сидить.  Так що ваш малюк, відчуваючи повний комфорт, з радістю пізнає світ! Вагові обмеження: 5-9 кг.

bella baby Happy MAXI (4)

Спеціально для маленьких непосид підгузники дитячі bella baby Happy пропонує супердишащіе підгузники bella baby Happy MAXI.  У bella baby Happy MAXI є спеціальний розподіляє шар і унікальний нетканий матеріал magic green.  Еластичні поясні гумки забезпечать вашому коханому дитині комфорт і легкість руху.  У bella baby Happy MAXI є еластичні застібки-липучки, і підгузник має анатомічну форму!  Тепер підгузник повторює всі рухи вашого малюка.  А завдяки м'яким оборочкам навколо ніг bella baby Happy MAXI володіють ще більшого захисту від протікань.  Вагові обмеження: 8-18 кг.

bella baby Happy MAXI plus (4+)

bella baby Happy MAXI стали трохи затісні, а bella baby Happy JUNIOR ще великі?  Спробуйте проміжний розмір, підгузники дитячі bella baby Happy MAXI plus.  Характеристики ті ж: спеціальний розподіляє шар і унікальний нетканий матеріал magic green, еластичні поясні гумки і еластичні застібки-липучки, анатомічна форма підгузника і м'які обручку навколо ніг.  Вагові обмеження: 9-20 кг.

bella baby Happy JUNIOR (5)

Ваш малюк став уже зовсім великим ?!  Спробуйте підгузники дитячі bella baby Happy JUNIOR, які прекрасно вбирають вологу, рівномірно розподіляючи її усередині підгузника завдяки унікальному матеріалу magic green, і при цьому залишаються супердишащімі.  Еластичні поясні гумки, застібки-липучки не утрудняють рухів малюка, а малюнки на фронтальній стрічці розвивають уяву.  Підгузник володіє анатомічної формою вкладиша, оборочками по краях.  Вагові обмеження: 12-25 кг.

bella baby Happy JUNIOR EXTRA (6)

Ці підгузники підійдуть тим, хто значно випереджає своїх однолітків по росту.Подгузнікі дитячі bella baby Happy JUNIOR EXTRA прекрасно вбирають вологу, рівномірно розподіляючи її усередині підгузника завдяки унікальному матеріалу magic green, і при цьому залишаються супердишащімі.  Еластичні поясні гумки, застібки-липучки не утрудняють рухів малюка, а малюнки на фронтальній стрічці розвивають уяву.  Підгузник володіє анатомічної формою вкладиша, оборочками по краям.Весовие обмеження: 16+ кг.

Підгузки дитячі Bella Panda

Дихаючі дитячі підгузники Panda Junior польської фірми TZMO S.A.  клінічно розроблені з урахуванням основних особливостей анатомії і фізіології дитини.  В упаковці 13 штук, розмір підійде для діток вагою 12-25 кг.  Поверхневий матеріал, безпосередньо дотичний з чутливою і вразливою шкірою малюка - ніжне, м'яке волокно, яке швидко пропускає вологу всередину, створюючи відчуття сухості, запобігаючи зіткнення шкіри з вологою.  Текстура і унікальні властивості проміжної, що абсорбує прошарку забезпечує моментальне поглинання, рівномірний розподіл і затримування рідкої маси всередині.  Нижній зовнішній шар складається з микропористого матеріалу, який виконує вентиляційні функції, забезпечуючи проникнення повітря під шари підгузника, запобігаючи появі подразнень, попка малюка не пріє, відповідно, малюк почуває себе комфортно, а мама спокійно.  Широкі фіксують липучки добре тягнуться, а позначки на лицьовій частині допоможуть правильно надіти підгузник, не створюючи додаткового тиску на животик і хребет дитини.  М'які бортики всередині, а також резиночки-оборки навколо ніжок захистять від протікання рідини назовні, забезпечать додаткову фіксацію підгузника, повторюючи анатомічні особливості будови малюка, при цьому абсолютно не сковуючи рухів крихти.

 • Нові дитячі підгузники Bella Panda відрізняються м'якістю, тонкістю і надійністю.

 • Вони піклуються про шкіру Вашого малюка, дарують йому сухість і комфорт.

 • Нові дитячі підгузники продумані до дрібниць і виконані з урахуванням всіх вимог і потреб малюка і його ніжною чутливої ​​шкіри.

 • Слід також зазначити, що такі підгузники виконані в привабливому дизайні, як для батьків, так і дітей

 • Спеціальний нетканий матеріал моментально розподіляє вологу усередині підгузника.

 • Повітропроникний зовнішній шар підгузників Панда забезпечує доступ свіжого повітря до шкіри дитини.

 • Бічні еластичні резиночки і захисні оборки захищають животик від здавлювання і перешкоджають проникненню вмісту підгузника назовні.

 • Завдяки анатомічній формі вбирає вкладиша підгузники відмінно пристосовуються до тіла дитини, забезпечуючи комфорт і свободу руху.

 • Підгузки добре вбирають вологу, не створюючи при цьому незручностей, завдяки анатомічній формі і використання для виробництва якісних і надійних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій і не допускають попрілостей.

Для повноти давайте розглянемо підгузники для дітей Seni Kids, вони так само заслуговують на окрему увагу.

Підгузки дитячі Seni Kids рекомендуються для дітей старшого віку з нетриманням сечі, яким підгузники super seni найменших розмірів великі.

 • еластична гумка в поясі ззаду і еластичні застібки-липучки - оптимальне прилягання до тіла

 • «дихаючий» (паропроницаемий) зовнішній шар - зниження ризику виникнення подразнень і попрілостей

 • еластичні елементи без латексу - зниження ризику алергічних реакцій у дітей, схильних до алергії на латекс

 • розподіляє шар з нетканого матеріалу EDS - швидка і рівномірна поглинання, більш повне відчуття сухості

 • гідрофобні внутрішні бічні бортики - додатковий захист від протікання

 • бічні частини підгузника виготовлені з нетканого матеріалу, який забезпечує вільну циркуляцію повітря

Всі описані дитячі підгузники ви зможете купити в нашому інтернет магазині ПАМП - ПАМП.  У нас великий вибір і демократичні ціни.  Якщо ви все таки важко у виборі, проконсультуйтеся з нашими консультантами безкоштовно.