Трусики для фіксації сітчасті еластичні

Особливості фіксуючих трусів

Еластичні фіксуючі трусики виробляються з еластичного матеріалу, який легко пропускає повітря. Моделі мають високу або середню посадку, що забезпечує комфорт їх використання. Вироби з середньою посадкою застосовуються для кріплення прокладок, з високою - для підгузників.

 

Купити еластичні фіксуючі трусики, значить отримати багаторазову білизну, яку легко можна випрати в машині або вручну.

 

Переваги використання фіксуючої білизни

 

Висока еластичність, та  легкість матеріалу забезпечує комфорт під час використання трусів. Їх носять швами назовні, що виключає травмування шкіри, та забезпечують перераховані нижче плюси:

 • облягають фігуру, не врізаються в тіло навіть при незначному наборі ваги;

 • білизну  дозволено використовувати в медичних установах, під час перебування в пологовому будинку;

 • відмінно утримують прокладки, підгузки, не доставляючи дискомфорту при використанні засобів гігієни

Продукція можна  використовувати, багаторазового, витримує до 25 прань.Сітчасті трусики для фіксації SENI FIX PLUS x-large 5 шт 5900516694845
Немає

Сітчасті трусики для фіксації SENI FIX PLUS x-large 5 шт 5900516694845

Артикул:5900516694845
Наявність:Уточнить наличие
Сітчасті трусики для фіксації SENI FIX PLUS medium 5 шт 5900516694821
Немає

Сітчасті трусики для фіксації SENI FIX PLUS medium 5 шт 5900516694821

Артикул:5900516694821
Наявність:Уточнить наличие
Сітчасті трусики для фіксації SENI FIX PLUS large 5 шт 5900516694838
Немає

Сітчасті трусики для фіксації SENI FIX PLUS large 5 шт 5900516694838

Артикул:5900516694838
Наявність:Уточнить наличие
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

SENI FIX PLUS сітчасті труси, фіксатори підійдуть так само для чоловіків і жінок з легким нетриманням як фіксуючі трусики для урологічних вкладишів, прокладок Seni Man (для чоловіків) і Seni Lady (для жінок). Існує цілий ряд причин для виникнення проблем з нетриманням сечі. Багато з них мають тимчасовий характер - потрібне відновлення тонусу сечового міхура після хірургічного втручання або інсульту, наприклад. Але буває, що нетримання спостерігається через похилий вік, при хворобі Альцгеймера та інших захворюваннях, що не виліковуються за невеликий проміжок часу. У будь-якому випадку повсякденна життєдіяльність пацієнта триває, а для його власного комфорту і повноцінного спілкування з людьми йому необхідні надійні засоби гігієнічного захисту. Якщо ви купуєте урологічні прокладки, вкладиші, то вам обов'язково знадобляться SENI FIX PLUS сітчасті трусики, фіксатори. Сітчасті трусики, фіксатори SENI FIX PLUS допоможуть надійно закріпити, і комфортно використовувати урологічні вкладиші, прокладки Seni Man (для чоловіків) і Seni Lady (для жінок).

 

Трусики фіксуючі для прокладок сітчасті допоможуть вирішити тимчасові проблеми, пов'язані з великими виділеннями, легким нетриманням сечі. Білизна призначене для застосування в післяпологовий, післяопераційний період, забезпечує комфорт під час реабілітації. 

Особливості фіксують трусів

Еластичні фіксуючі трусики виробляються з еластичного матеріалу який легко пропускає повітря. Моделі мають високу або середню посадку, що забезпечує комфорт їх використання. Вироби з середньою посадкою застосовуються для кріплення прокладок, з високою - для підгузників.

Купити еластичні трусики фіксуючі в Києві, значить отримати багаторазову білизну, яка легко переться в пральній машині або вручну.

Критерії вибору

Виробники пропонують різні моделі, функціональність яких допоможе забезпечити комфорт для різних категорій хворих:

 • активним пацієнтам підійдуть вироби з еластичним поясом;

 • лежачим хворим краще вибирати моделі з бічною застібкою.

Трусики відповідного розміру будуть надійно утримувати прокладку. Для визначення розміру важливо:

 • виміряти окружність талії;

 • уточнити обхват стегна нижче паху.

Ті, хто вирішив сітчасті трусики для прокладок купити в Україні, важливо враховувати:

 • розмір;

 • вага користувача;

 • склад матеріалу;

 • надійність фіксації трусів на рівні стегон

Використання сітчастих трусів рекомендовано медиками, оскільки вони забезпечують комфорт, можливість легко дотримуватися вимог гігієни. 

Переваги використання фіксуючої білизни

Висока еластичність, легкість матеріалу забезпечує комфорт під час використання трусів. Їх носять швами назовні, що виключає травмування шкіри, забезпечують перераховані нижче плюси:

 • облягають фігуру, не врізаються в тіло навіть при незначному наборі ваги;

 • тим, хто прийняв рішення сітчасті трусики для урологічних прокладок купити в Україні дозволено використовувати білизну в медичних установах, під час перебування в пологовому будинку;

 • відмінно утримують прокладки, підгузники, не доставляючи дискомфорту при використанні засобів гігієни. 

Продукція може використовуватися, як одноразова, а також придатна для багаторазового використання, витримує до 25 прань. 

Переваги співпраці

Інтернет магазин ПАМП - ПАМП - спеціалізований майданчик, на якому зібрані гігієнічні засоби для дорослих, дітей. Купуючи сітчасті еластичні трусики для прокладок, ціна в Києві буде мінімальною, а співпраця з перевізниками дозволить оперативно доставити продукцію в будь-яке місто України