Рушники паперові Bella №1 двошарові 2 рулони

Рушники паперові Bella №1 двошарові 2 рулони

Артикул:5900516460549
Наявність:892 шт.
67 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Паперовими рушниками користуються не тільки вдома в побуті, але ітам, де знаходяться великі скупчення людей, в таких місцях, як ресторани, клуби, офіси, розважальні центри, торгові центри, в медицині і так далее.Такое рушник гигроскопично, завдяки цьому воно легко вбирає  і видаляє жир, а значить, стало популярним накухне.

У туалетній кімнаті будинку, кінотеатрі, офісі, ресторані, клубі та кафе, фуд-корт і кухня не можуть обійтися без коштів, якими можна швидко витерти розлиту воду, висушити руки і вирішити інші проблеми, коториеслучаются в побуті.  Бувають ситуації, когдабумажние рушники просто не замінити.

Іноді паперові рушники незамінні і на проізводстве.Бумажние рушники відмінно борються з багатьма виробничими завданнями.  Вони відмінно видаляють жир, вбирають масла, воду та інші забруднення, які необхідно видалити зрізними поверхонь.

Види паперових рушників діляться не кілька категорій:

    - рушники для пользованіяв місцях, де скупчується багато людей;

    - рушники для користування в побуті.

Також розрізняють паперові рушники за способом їх упаковки і складання.  Вони можуть бути рулонні і листові.

Паперові рушники в рулонах чудово підходять для того, щоб витерти поверхню, прибрати пролиту рідину і банально висушити мокриерукі.  Рулонні рушники можуть бути прості розмотувати і з центральною витяжкою.

Показники якості паперових рушників

Найголовніші показателікачества паперових рушників - це щільність і початкова міцність.  Якщо ви дістанете рушник, а воно розсиплеться у вас в руках або воно занадто м'яке або нещільно, тоді використовувати його буде проблематично.

Є й інший показателькачества - це здатність ефективно і швидко вбирати рідину, залишаючись при цьому міцним навіть у вологому стані.  Після вбирання вологи паперовий рушник не повинно розриватися на шматки у вас в руках і залишати мокриеволокна на поверхнях, які ви будете обробляти.