Урологические прокладки для мужчин фото 1Урологічні прокладки для чоловіків
Багато чоловіків ненавидять ідею використання при нетриманні сечі – так званих підгузків для дорослих, сумок для збирання сечі та катетерів. Але якщо у вас виникли проблеми з нетриманням, то ці продукти справді можуть допомогти. Вони можуть запобігти незручним ситуаціям, спростити ваше життя і підвищити впевненість у собі. Ось деякі рішення для усунення цієї проблеми.

Урологічні прокладки для чоловіків та інші абсорбуючі вироби.

У той час, коли жінки найбільш нормально відносять до носіння прокладок, (не тільки урологічних) багато чоловіків можуть знайти цю ідею досить дивною і це може сильно засмутити. Але насправді урологічні прокладки для чоловіків при нетриманні можуть бути надзвичайно корисними. Урологічні прокладки для чоловіків можуть запобігти витоку сечі на одяг, прибрати запах і запобігти подразненню шкіри. Крім того, урологічні прокладки для чоловіків здатні дати вам почуття безпеки та захищеності.

Впитывающие трусы для взрослых и урологические прокладки для мужчин фото 2Що б ви змогли застосовуючи урологічні прокладки для чоловіків.

Звичайно, в даний час є безліч урологічних виробів, і чоловікові, який зіткнувся з такою проблемою, іноді складно визначитися з чого почати і що потрібно. Найкращий вибір урологічного виробу залежить від ваших симптомів. Якщо ви маєте випадкові витоку або краплі витоку, то ви можете використовувати урологічні прокладки для чоловіків в які вкладається пеніс, що практично повністю вирішить ваші проблеми.

Якщо у вас більш серйозні проблеми з нетриманням, то в даному випадку вам допоможуть всмоктуючі труси для дорослих (труси підгузки для дорослих, памперси для дорослих, труси, що вбирають для дорослих) все це ті самі урологічні вироби. Всмоктують труси для дорослих можуть бути як одноразові, так і багаторазові які можна прати.

Якщо ви заплуталися, який тип працюватиме краще для вас, просто зверніться до лікаря за консультацією. Можна також поексперементувати на різних виробах. Це звичайно займе час, але ви зможете знайти для себе тип урологічного виробу, який вам підходить..

Зовнішні катетери.
На відміну від катетерів, що використовуються в лікарнях, зовнішні катетери для чоловічої сечі це силіконові або латексні пристрої, надягаються на статевий член, а не вводяться в уретру. Вони, як правило, накочуються на статевий член як презервативи. Сеча прямує через трубку в дренажний мішок. Деякі люди використовують ці пристрої вночі .
  

 Дренажні мішки.
Це тільки пластикові пакети, які прикріплюються до зовнішнього катетера. Великі розміри дренажних мішків називаються «мішки для ліжка», їх підвішують біля ліжка. Найменші з них можна носити на тілі, прикріпленими до живота або ноги ремінцями.

Де можна купити Урологічні прокладки для чоловіків та поглинаючі труси для дорослих?

У нашому інтернет магазині ПАМП ПАМП ви можете купити необхідні урологічні вироби, не відвідуючи публічно аптек, з відправкою до будь-якої

місто України.

Ознайомтеся з умовами реалізації.

Купити поглинаючі труси для дорослих та урологічні прокладки для чоловіків ви можете за розрахунок готівкою, а також безготівковий розрахунок. При покупці за безготівковим розрахунком, рахунок для оплати запитайте по emal:office@pamp-pamp.com Відправка товарів післяплатою здійснюється тільки нашим клієнтам, у яких вже були покупки. Відправка товарів Всмоктують труси для дорослих та урологічні прокладки для чоловіків, проводиться по всій території України за допомогою служб перевізників України.

Ви зможете замовити товари в містах: Київ, Дніпропетровськ (Дніпро), Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь,

Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське ( Дніпродзержинськ ),Кропивницький (Кіровоград), Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ , Павлоград, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари та інші міста Для мешканців не підконтрольних Україні територій, товари можуть бути відправлені на вказаний пункт доставки на території України. Ціна, вказана на товари, Вбираючі труси для дорослих та урологічні прокладки для чоловіків, актуальна та діє на даний момент часу, якщо товар активний і є "В наявності". У разі, якщо товар не активний для продажу та має статус "Уточнити наявність", необхідно зв'язатися з менеджером магазину та уточнити наявність товару. Ціна на такий товар може бути не актуальною, тому уточнюйте.

Ви також можете надіслати нам запит по товару, використовуючи контактну форму магазину або он-лайн консультанта, залишивши свої контактні дані

та питання, яке Вас цікавить. Менеджер обов'язково зв'яжеться та відповість на всі Ваші запитання


Деякі чоловіки не хочуть намагатися використовувати урологічні продукти при нетриманні сечі, тому що сприймають це як ознаку поразки. Як тільки вони починають купувати і використовувати урологічні продукти, то підсвідомо думають що це на все життя. Однак важливо пам'ятати, що для багатьох чоловіків проблеми з нетриманням можуть бути тимчасовими. Наприклад, якщо ви тільки після хірургічної операції простати, то використання урологічних виробів може допомогти комфортно почуватися до одужання.

В інших випадках потрібно звернутися до лікаря, щоб зрозуміти причину та визначити лікування нетримання..

 
Подумайте про те, що вбираючі труси для дорослих і урологічні прокладки для чоловіків можуть поліпшити якість вашого життя прямо зараз!

Супутні Товари