Комфорт при уходеДоглядаючи хворого, особливо, якщо це людина нездатна самостійно пересуватися, Ви витрачаєте багато енергії. Тому необхідно так організувати простір і щоденну діяльність з догляду за хворим, щоб мінімізувати можливі перешкоди, удари спиною, розтягнення м'язів та ін..

   Декілька порад, як забезпечити собі та хворому комфорт при догляді:

    Якщо людина, яку Ви доглядаєте, частково самостійна, надайте їй легкий доступ до туалету або поставте поруч із ліжком санітарний стілець. Якщо хворий прикутий до ліжка, постарайтеся, щоб до ліжка був вільний доступ. Залежно від того, чи використовує хворий пелюшки, або Ви користуєтеся підкладним судном/качкою/катетером – все приладдя має знаходитись у легкодоступному місці.

    Для догляду за шкірою хворого використовуйте спеціальні косметичні засоби, які підтримують шкіру в хорошому стані, оберігають її від висихання, подразнення та сприяє профілактиці пролежнів. Якщо Ви подбаєте про шкіру хворого належним чином, Ви запобігете появі проблем зі шкірою, які важко піддаються лікуванню, зокрема у лежачих хворих. Крім того, Ви забезпечите хворому комфорт та щоденну свіжість, що суттєво покращує самопочуття.

    Застосовуйте косметичні засоби, які не вимагають змивання водою, наприклад пінку або миючий крем 3 в 1 seni care. Вони допоможуть Вам швидко та ефективно очищати шкіру без ризику намокання ліжка хворого.

    Щоденну гігієну полегшує застосування одноразових гігієнічних виробів – рукавичок, рушників. Вони мають м'яку ніжну поверхню, полегшують нанесення засобів для догляду за шкірою, а також є бар'єром між шкірою рук доглядача та забрудненнями на тілі пацієнта.

    Під час годування варто використовувати одноразові гігієнічні нагрудники, які не тільки захистять одяг від забруднення, але також після їди можуть послужити серветкою для витирання рота.

    Якщо у Вас є така можливість, придбайте спеціалізоване допоміжне обладнання або орендуйте обладнання в бюро прокату, яке зазвичай співпрацює з магазинами медичного обладнання. До такого обладнання належать, зокрема, ковзні килимки, що полегшують переміщення хворого по ліжку, санітарні стільці, кулі, інвалідні крісла, підйомники, ліжка лікарняного типу та ін.

    Забезпечте хворого на протипролежневий матрац, якщо він проводить більшу частину часу в ліжку – це допоможе виключити пролежні.

    Застосовуйте м'яку постільну білизну та одяг з натуральних матеріалів - так Ви виключите подразнення шкіри хворого, яке може перетворитися на хворобливе запалення шкіри, або сприяти виникненню пролежнів у лежачих хворих. Натуральні матеріали також запобігають перегріву, отже, хворий менше потіє, що суттєво для його самопочуття.


Дізнайтеся більше про косметичні засоби seni care для догляду за шкірою, а також одноразові вироби, що полегшують догляд за хворим

Супутні Товари

Схожі статті

Гігієна тяжко хворої людини

Гігієна тяжко хворої людини

У даному розділі Ви знайдете кілька порад, які, сподіваємося, допоможуть Вам у щоденному гігієнічному догляді за хворою людиною:     Перш ніж приступити до гігієнічних процедур, переко..

Здорові емоції

Здорові емоції

Беря на себя опеку над близким человеком, который нуждается в постоянном уходе, Вы должны считаться с влиянием различных эмоций, которые испытываете как больной, так и Вы. Эти эмоции могут быть положи..

Дбайте про себе

Дбайте про себе

Хвороба близької людини – дитини, батьків чи іншого члена сім'ї – змінює багато аспектів життя всіх задіяних осіб. При наданні хворому допомоги при задоволенні його потреб, сім'я приймає виклик ситуац..

Правильний вибір розміру виробу SENI

Правильний вибір розміру виробу SENI

Вибір виробу – це не лише питання категорії виробу, а й вибір відповідного розміру. Неправильно підібраний підгузник може не тільки нашкодити здоров'ю хворого, а й призвести до непотрібних витрат..

Памперси для дорослих Seni

Памперси для дорослих Seni

Памперси для дорослих Seni Памперси або підгузки – це певний вид білизни, що має спеціальний шар з абсорбентом, що забезпечує поглинання сечі. Виготовляють білизну переважно з целюлози. До 90-х рок..