• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  B0001204
 • Розмір:
  5 junior
 • Кількість в упаковці (шт):
  12
 • Вага дитини (кг):
  11-18
140 грн.
Є в наявності

  Підгузники дитячі Bella Baby Happy junior (5) вага 11-18 кг, 12 шт.

   

  Підгузки Happy Junior (5) рекомендовані для дітей вагою від 11 до 18 кг. Виготовлені з матеріалів найвищої якості, вони чудово підлаштовуються під тіло дитини та забезпечують комфортне відчуття сухості. Створені з урахуванням потреб найчутливішої шкіри - вони не містять алергенів і мінімізують ризик появи попрілостей.

  Подаруйте своїй дитині найкраще!

   

   

   Особливості підгузників Bella Happy 5 Junior

   

  Гарне прилягання до тіла

   

  Підгузки Happy надзвичайно легкі та тонкі, тому ідеально прилягають до попи та животика малюка. Завдяки використанню еластичних бортиків пелюшки «працюють» з малюком, і тим самим запобігають роздратуванню в результаті потертостей епідермісу.

   

  Ефективний захист від вологи

  Абсорбуюча вставка підгузків Happy з додаванням суперабсорбенту миттєво вбирає вологуі утримує її подалі від шкіри малюка, забезпечуючи комфортне відчуття сухості протягом тривалого часу.

   

  Профілактика неприємних запахів

  Суперабсорбент, крім абсорбуючих властивостей, має ще й антибактеріальні властивості. В результаті запобігає утворенню неприємних запахів.

   

  Дихаючий зовнішній шар

  Зовнішній шар підгузків Happy - паропроникний ламінат, що дозволяє шкірі дихати. Правильна циркуляція повітря запобігає попрілості!

   

  Підтримує природну мікрофлору шкіри дитини

  Мікробіом – це комплекс мікроорганізмів, що населяють організм людини. Він відіграє надзвичайно важливу роль, наприклад, підтримує правильне функціонування захисного бар'єру шкіри. Особливо важливо підтримувати правильний баланс мікробіому шкіри немовлят з перших днів життя через її крихкість. Щоб не порушити баланс мікробіому шкіри малюка, підгузник повинен бути нейтральним для нього. Ось що таке Хеппі!

   

  Індикатор забруднення підгузників

  У підгузниках Happy використовується індикатор вологості - жовта смуга уздовж вбираючої вставки, що інформує про необхідність зміни підгузника. Як? Синіє під впливом вологи. Це просто і зручно!

  Безпека для шкіри вашого малюка – наш пріоритет! Як ми про це дбаємо?


   

  Підгузки Happy не містять:


  • алергени:відсутність алергенів у складі підгузників Happy мінімізує ризик подразнення ніжної шкіри малюка, в тому числі і чутливої. Підгузки Happy відповідають стандартам Європейського Союзу.
  • Ароматизатори: синтетичні ароматизатори можуть викликати подразнення. У підгузках Happy такі аромати не потрібні, адже суперабсорбент, що міститься в складі, захищає від неприємних запахів завдяки своїм антибактеріальним властивостям.
  • Хлор: елементарний хлор, який зазвичай використовується в багатьох засобах гігієни, вважається потенційно канцерогенним. Целюлоза в абсорбуючій вставці підгузників Happy відбілюється безпечним методом ECF (Elemental Chlorine Free), тобто без використання хлору.
  • Латекс: латекс може викликати подразнення. Еластичні і клеєні елементи в підгузках Happy виготовлені з еластомерної пряжі без додавання цієї сировини.
  • Фталати: Фталати можуть становити серйозну загрозу для ендокринної системи людини. Крім того, вони є речовиною, яка може виділятися з продуктів і забруднювати навколишнє середовище. Ми цього уникаємо!
  • гліфосат: целюлоза, яка використовується в підгузках Happy, походить із перевірених плантацій, які не використовують гліфосат (гербіцид).
  • шкідливі принти: принти на підгузниках Happy нанесені таким чином, щоб вони не стикалися зі шкірою малюка. Це мінімізує ризик виникнення алергічних реакцій.


   

   

  Позитивний висновок Інституту матері та дитини

  Підгузки Bella Baby Happy мають позитивну думку Інституту матері та дитини, що підтверджує їх високу якість та безпеку для чутливої шкіри дітей та немовлят з перших миттєвостей життя. Тести хімічного складу, проведені на підгузниках Happy, підтвердили, що вони не роблять негативного впливу на здоров'я малюків.  Підгузки Bella Baby Happy пройшли дерматологічні випробування і мають позначку ORIGINAL dermatest®  


  Заснований у 1978 році, Dermatest® є незалежним, всесвітньо відомим дерматологічним інститутом з однією з найбільших команд вчених, дерматологів та алергологів. Засіб з сертифікатом ORIGINAL dermatest® є гарантією найвищої якості складу і матеріалів, що використовуються у виробництві, а також безпеки при контакті зі шкірою.


   

  Відповідно до тенденцій ЕКО


  З 2000 року, завдяки використанню сучасних технологій, вага підгузників Happy знижена приблизно на 40% без будь-якої втрати якості або функціональності. Це важливий аспект заради екології!

  Менша вага = менше використаної сировини = менше відходів.

  Упаковка підгузків виробляється за технологією zero waste. Це означає, що пластикові відходи, що утворюються під час виробництва упаковки

  на 100% використовуються у виробничому процесі.

  Целюлоза, яка використовується в абсорбуючій вставці підгузків Happy, виготовлена з контрольованих і сертифікованих FSCматеріалів. Його якість контролюється від моменту отримання сировини до завершального етапу виробництва і відповідає принципам сталого ведення лісового господарства.

  Відкрийте для себе всю лінійку підгузків Bella Baby Happy Soft & Delicate !

Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Теги: подгузники для детей