• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  B0001206
 • Розмір:
  1 newborn
 • Кількість в упаковці (шт):
  42
 • Вага дитини (кг):
  2-5
299 грн.
Є в наявності

Підгузники Bella Baby Happy (1) Newborn 2-5 кг, 42 шт

 

Підгузники Happy (1) Newborn 2-5 кг, 42 шт рекомендовані для дітей вагою від 2 до 5 кг. Виготовлені з матеріалів найвищої якості, вони відмінно підлаштовуються під тіло дитини та забезпечують комфортне відчуття сухості. Створені з урахуванням потреб найчутливішої шкіри – вони не містять алергенів та мінімізують ризик появи попрілостей.

Подаруйте своїй дитині найкраще! Особливості підгузників Bella Happy (1) Newborn 

 

Гарне прилягання до тіла 

Підгузники Happy надзвичайно легкі та тонкі тому ідеально прилягають до попи і животика малюка. Завдяки використанню еластичних бортиків підгузки «рухаються» з малюком, і тим самим запобігають роздратуванням внаслідок потертостей епідермісу.

 

Ефективний захист від вологи 

Абсорбуюча вставка підгузників Happy з додаванням суперабсорбенту миттєво вбираєвологита утримує її подалі від шкіри малюка, забезпечуючи комфортне почуття сухості протягом тривалого часу.

 

Профілактика неприємних запахів 

Суперабсорбент, крім адсорбуючих властивостей, має ще та антибактеріальні властивості. В результаті запобігає утворенню неприємних запахів.

 

Дихаючий зовнішній шар 

Зовнішній шар підгузників Happy - паропроникний ламінат, що дозволяє дихати шкірі. Правильна циркуляція повітря запобігає попрілості!

 

Підтримує природну мікрофлору шкіри дитини 

Мікробіом - це комплекс мікроорганізмів, що населяють організм людини. Він відіграє важливу роль, наприклад, підтримує правильне функціонування захисного бар'єру шкіри. Особливо важливо підтримувати правильний баланс мікробіому шкіри немовлят з перших днів життя через її крихкість. Щоб не порушити баланс мікробіому шкіри малюка,підгузник має бути нейтральним для нього. Ось що таке Хеппі!

 

Індикатор забруднення підгузків 

У підгузниках Happy використовується індикатор вологості – жовта смуга вздовж поглинаючої вставки,що інформує про необхідність зміни підгузника. Як? Синіє під впливом вологи. Це просто та зручно!


Безпека для шкіри вашого малюка – наш пріоритет! Як ми про це дбаємо? 

 

Підгузники Happy не містять: 

 • алергени: відсутність алергенів у складі підгузників Happy мінімізує ризик подразнення ніжної шкіри малюка, у тому числі й чутливої. Підгузники Happy відповідають стандартам Європейського Союзу.

 • Ароматизатори: синтетичні ароматизатори можуть викликати роздратування. У підгузниках Happy такі аромати не потрібні, адже суперабсорбент, що міститься в складі, захищає від неприємних запахів завдяки своїм антибактеріальним властивостям.

 • Хлор: елементарний хлор,зазвичай використовується у багатьох засобах гігієни, вважається потенційно канцерогенним. Целюлоза в абсорбуючій вставці підгузків Happy відбілюється безпечним методом ECF (Elemental Chlorine Free), тобто без використання хлору.

 • Латекс: латекс може викликати роздратування. Еластичні та клеєні елементи у підгузках Happy виготовлені з еластомірної пряжі без додавання цієї сировини.

 • Фталат: Фталат можуть становити серйозну загрозу ендокринної системи людини. Крім того, вони є речовиною, яка може виділятися з продуктів та забруднювати довкілля. Ми цього уникаємо!

 • гліфосат:целюлоза, що використовується в підгузниках Happy, походить з перевірених плантацій, які не використовують гліфосат (гербіцид).

 • Шкідливі принти: принти на підгузниках Happy нанесені таким чином, щоб вони не стикалися зі шкірою малюка. Це мінімізує ризик виникнення алергічних реакцій. Позитивний висновок Інституту матері та дитини 

Підгузники Bella Baby Happy мають позитивну думку Інституту матері та дитини, що підтверджує їхню високу якість та безпеку для чутливої ​​шкіри дітей та немовлят з перших миттєвостей життя. Тести хімічного складу, проведені на підгузниках Happy, підтвердили, що вони не впливають на здоров'я малюків.


Підгузники Bella Baby Happy пройшли дерматологічні випробування та мають відмітку ORIGINAL dermatest® 

Заснований у 1978 році, Dermatest® є незалежним, всесвітньо відомим дерматологічним інститутом з однією з найбільших команд вчених, дерматологів та алергологів. Засіб із сертифікатом ORIGINAL dermatest® є гарантією високої якості складу та матеріалів, що використовуються у виробництві, а також безпеки при контакті зі шкірою.


Відповідно до тенденцій ЕКЗ 

З 2000 року, завдяки використанню сучасних технологій, вага підгузників Happy знижена приблизно на 40% без будь-якої втрати якості або функціональності. Це важливий аспект для екології!

Найменша вага = менше використаної сировини = менше відходів. 

Упаковка підгузників проводиться по технологією zero waste. Це означає, що пластикові відходи, що утворюються під час виробництва упаковки.

на 100% використовують у виробничому процесі.

Целюлоза, що використовується в абсорбуючій вставці підгузників Happy, виготовлена ​​з контрольованих і сертифікованих FSC матеріалів. Його якість контролюється з отримання сировини до завершального етапу виробництва та відповідає принципам сталого ведення лісового господарства.

 

Відкрийте всю лінійку підгузників Bella Baby Happy Soft & Delicate!

Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Теги: подгузники детские