Как безболезненно снять пластырь?  фото 1Як безболісно зняти пластир?
Лейкопластир - незамінна у побуті та медицині річ. І все б добре, але клейка основа його досить міцно приклеюється до шкіри. Відклеювати пластир «на суху» дуже боляче, тому пропонуємо Вам кілька способів, які допоможуть зробити цю процедуру менш болісною. Відліпити пластир без болю допоможе спирт. Рясно змочіть ватяний диск спиртом і прикладайте до кінців лейкопластиру, поки ті не почнуть відклеюватися. Потім слід обережно потягнути.

Інший варіант: підчепити маленький куточок пластиру, і ваткою змоченою в спирті терти шкіру, поступово відриваючи його. Залишки клею зі шкіри легко допоможе зняти той самий спирт. Слідкуйте за тим, щоб під час процедури спирт не потрапив на рану, інакше щипатиме.

Як по маслу
Аналогічно спирту діє оливкова олія, або дитяча масажна олія. Як і в першому способі, не допускайте потрапляння олії на рану, щоб уникнути подразнення шкіри. Намажте олією кінці пластиру з верхнього боку, залиште на 10-20 хвилин. Цього часу достатньо для розм'якшення клейової основи та безболісного зняття лейкопластиру. Мінус цього способу в тому, що на масляну шкіру новий пластир приклеїти буде складно.

Вода камінь точить.
Під впливом води, як правило, пластирі відклеюються самі та без болю. Прийміть теплу ванну (якщо рана дозволяє) або прикладіть мокру тканину. Після 10-хвилинного контакту з водою пластир поступово відклеюватиметься..

Відклеїли лейкопластир і з'явилось почервоніння
На особливо чутливій шкірі процедури відклеювання пластиру можуть спрацювати агресивно. Ліквідувати роздратування дозволить заспокійливий лосьйон з ромашкою або оливковою олією.

Супутні Товари