Впитывающие трусы для взрослых: эффективное решение деликатной проблемы

Поглинаючі труси-підгузки для дорослих від SENI

Поглинаючі труси для дорослих: ефективне вирішення делікатної проблеми

Здоров'я – це найцінніше, що має людина. Але на жаль, через вікові або інші негативні зміни в організмі, можуть виникати різні проблеми, які досить часто пов'язані з безконтрольним сечовипусканням. Донедавна такі захворювання змушували багатьох змінювати звичний спосіб життя і погіршували його якість загалом. Але проблему було вирішено з появою сучасних гігієнічних засобів. Одні з них – труси, що вбирають, для дорослих. На ринку вони пропонуються у великому асортименті, тому їх можна вибрати з урахуванням індивідуальних потреб кожної людини.

Особенности впитывающих трусов подгузников для взрослыхОсобливості поглинаючих трусів підгузків для дорослих

На відміну від підгузків, такі засоби гігієни більше нагадують звичайну білизну, оскільки фіксуються за допомогою еластичного кругового пояса, а не роз'ємних липучок. Внутрішній шар трусиків, що вбирають, виготовляється з м'якого нетканого матеріалу, який, швидко пропускаючи вологу всередину, завжди залишається сухим. При цьому він не дратує та не натирає шкіру.

Поглинаючий шар гігієнічних трусів містить абсорбент з високою поглинаючою здатністю та антибактеріальними властивостями. Завдяки цьому вода надійно утримується всередині, а також не виникає неприємний запах. Зовнішній шар виготовляється з матеріалу, що не промокається, який захищає від протікань. В цілому ж якісні трусики, що вбирають, для дорослих дозволяють шкірі дихати, не допускають появи попрілостей та інших проблем.

Переваги використання поглинаючих трусів

Гігієнічні засоби такого типу - це чудове рішення для тих, хто хоче і може вести активний спосіб життя. Застосування звичайних підгузків у разі створює масу незручностей. Адже вони громіздкіші, гірше фіксуються, дуже помітні. А ось використання всмоктуючих трусиків має цілу низку переваг:

  •    засоби гігієни мають різний ступінь поглинання. Немає необхідності купувати труси з великою кількістю абсорбенту, якщо проблема полягає лише у незначному підтіканні сечі;
  •     труси виготовляються різних розмірів, тому їх можна підбирати, залежно від анатомічних особливостей кожної конкретної людини. Це забезпечить не тільки зручність, але і охайний зовнішній вигляд (правильно підібрані трусики, що вбирають, добре прилягають до тіла і практично непомітні під одягом);
  •     такі труси зручно надягати (як звичайну білизну), так і знімати, легко розірвавши їх по бокових швах;
  •     більшість подібних засобів гігієни виготовляються універсальними, але деякі виробники пропонують купити труси, що вбирають, для жінок і для чоловіків

Вони відрізняються розташуванням подушки, що вбирає..

З появою таких одноразових трусиків багато урологічних хворих отримали можливість вести звичний активний спосіб життя. Вони набагато зручніші і практичніші, ніж багаторазові всмоктуючі труси для дорослих.

Как выбрать впитывающие памперсы-трусы для взрослых?Як вибрати поглинаючі памперси-труси для дорослих?

У нашому інтернет магазині Памп-Памп представлений широкий вибір засобів гігієни для дорослих. Якщо ви збираєтеся купити труси, що вбирають, для дорослих вперше, то рекомендуємо спочатку зв'язатися з нами. Ми допоможемо підібрати засоби гігієни залежно від потреб кожного пацієнта.
При виборі слід врахувати такі особливості:

  •    ступінь нетримання сечі;
  •    обхват талії і, бажано, стегон людини;
  •    добову потребу у засобах гігієни.

Ціна трусів, що вбирають, для дорослих залежить від бренду, розміру, а також від кількості виробів в упаковці. Ми пропонуємо широкий вибір товарів за доступною вартістю, що дозволить вам значно заощадити. Замовити їх можна з доставкою по Києву, а також до Львова, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст України.

Супутні Товари

Схожі статті

Дбайте про себе

Дбайте про себе

Хвороба близької людини – дитини, батьків чи іншого члена сім'ї – змінює багато аспектів життя всіх задіяних осіб. При наданні хворому допомоги при задоволенні його потреб, сім'я приймає виклик ситуац..

Правильний вибір розміру виробу SENI

Правильний вибір розміру виробу SENI

Вибір виробу – це не лише питання категорії виробу, а й вибір відповідного розміру. Неправильно підібраний підгузник може не тільки нашкодити здоров'ю хворого, а й призвести до непотрібних витрат..

Памперси для дорослих Seni

Памперси для дорослих Seni

Памперси для дорослих Seni Памперси або підгузки – це певний вид білизни, що має спеціальний шар з абсорбентом, що забезпечує поглинання сечі. Виготовляють білизну переважно з целюлози. До 90-х рок..

Огляд підгузків Seni Super Plus

Огляд підгузків Seni Super Plus

Тяжкий ступінь нетримання сечі та калу здатна отруїти життя самому хворому та його родичам. Але порятунком може бути правильно підібраний гігієнічний засіб, наприклад, підгузки Seni Super Plus створюв..