Тяжкий ступінь нетримання сечі та калу здатна отруїти життя самому хворому та його родичам. Але порятунком може бути правильно підібраний гігієнічний засіб, наприклад, підгузки Seni Super Plus створювалися спеціально для найважчих випадків інконтиненції..

Про переваги підгузків серії Seni Super Plus

Ці вироби розроблені спеціально для дорослих пацієнтів обох статей, тому враховують анатомічні особливості людей незалежно від їхнього розміру. Підгузки Seni Super Plus відносяться до захисних засобів закритого типу, здатні поглинати величезну кількість рідини, надійно "замикаючи" запах усередині виробу, а також відрізняються зручністю при носінні. Але це ще не все.

Обзор подгузников Seni Super Plus фото 1

Список основних характеристик підгузків даної серії такий:

  •   зі складом подвійний шар суперабсорбенту, який якраз і забезпечує максимально можливе поглинання людських виділень та усунення неприємного запаху прямо в процесі сечовипускання чи дефекації;
  •     підгузки Seni Super Plus є чи не єдиними виробами, які здатні забезпечити максимум комфорту страждаючим каловим нетриманням, оскільки більшість моделей як від Seni, так і від інших виробників, з таким масштабним захистом упоратися не можуть;
  •     в наявності бічні борти, які виготовлені зі спеціального матеріалу, що не промокає, що допомагають повністю уникнути протікання незалежно від того, який об'єм рідини виробу доводиться стримувати;
  •     індикатор заповнення дозволить точно визначити момент, коли слід замінити підгузник на інший;
  •     на тілі виріб фіксується за допомогою спеціального еластичного пояса і подвійної системи липучок, саме така конструкція дозволяє забезпечити цілісність підгузки, навіть якщо ви його зніматимете і надягатимете кілька разів у процесі експлуатації;
  •     ідеально підходять для ситуацій, коли очікується тривала перерва у заміні підгузків.

Незважаючи на свої воістину вражаючі можливості, підгузки Seni Super Plus відрізняються малими розмірами та легкістю. Вони абсолютно не видно під одягом, а спеціальний внутрішній шар, який відповідає за рівномірний розподіл вологи, дозволить приховати від оточуючих наявність на тілі навіть заповненого підгузка. З такими виробами люди, які страждають на тяжку форму нетримання, можуть вести абсолютно нормальне життя і не турбуватися про те, що їх секрет буде відомий стороннім людям..

Обзор подгузников Seni Super Plus фото 2
Інтернет магазин Памп - Памп, Пропонує широкий асортимент підгузків для дорослих Seni Super Plusi. Ми уважно стежимо за якістю продукції, що пропонується, і пропонуємо вигідні ціни в даному сегменті. Звертаючись до нас, ви отримаєте якісні товари та обслуговування по всій території України. У разі потреби, ви зможете отримати безкоштовну консультацію щодо товарів у менеджерів нашого магазину.

Супутні Товари

Схожі статті

Гігієна тяжко хворої людини

Гігієна тяжко хворої людини

У даному розділі Ви знайдете кілька порад, які, сподіваємося, допоможуть Вам у щоденному гігієнічному догляді за хворою людиною:     Перш ніж приступити до гігієнічних процедур, переко..

Правильний вибір розміру виробу SENI

Правильний вибір розміру виробу SENI

Вибір виробу – це не лише питання категорії виробу, а й вибір відповідного розміру. Неправильно підібраний підгузник може не тільки нашкодити здоров'ю хворого, а й призвести до непотрібних витрат..

Нетримання сечі при вагітності та після пологів

Нетримання сечі при вагітності та після пологів

  Вагітність та пологи – це чудово, але й у них є зворотний бік. Нетримання сечі може бути її частиною. ЧОМУ ПРИ ВАГІТНОСТІ ВИНИКАЄ НЕТРИМАННЯ СЕЧІ? Під час вагітності зростає як частота ..

Вправи Кегеля

Вправи Кегеля

М'ЯЗИ ТАЗОВОГО ДНА М'язи тазового дна підтримують внутрішні статеві органи, сечовий міхур та пряму кишку. Вони розташовані між лобковою кісткою та куприком. Ці м'язи підтримують органи малого таза ..

Памперси для дорослих Seni

Памперси для дорослих Seni

Памперси для дорослих Seni Памперси або підгузки – це певний вид білизни, що має спеціальний шар з абсорбентом, що забезпечує поглинання сечі. Виготовляють білизну переважно з целюлози. До 90-х рок..

Труси-підгузки для дорослих SENI

Труси-підгузки для дорослих SENI

Поглинаючі труси-підгузки для дорослих від SENI Поглинаючі труси для дорослих: ефективне вирішення делікатної проблеми Здоров'я – це найцінніше, що має людина. Але на жаль, через вікові або ..