Нетримання сечі, або інконтиненція — досить поширене явище серед жінок, причому не лише серед дам поважного віку, а й серед молодих осіб, наприклад, у період вагітності та після пологів. Залежно від першопричини та ступеня тяжкості, ця недуга піддається лікуванню, проте вона у будь-якому випадку завдає маси неприємностей і викликає дискомфорт.

У вирішенні цієї делікатної проблеми допоможуть урологічні прокладки для жінок. Згідно з медичною статистикою, кожна третя жінка в Україні стикається з проблемою нетримання в різні періоди свого життя, що, безсумнівно, суттєво знижує якість життя.

 Запальні захворювання, вагітність і пологи, клімактеричний період — лише кілька факторів ризику, що впливають на появи симптомів нетримання і різних розладів сечовипускання. Потреба у лікуванні, у тих чи інших терапевтичних засобах залежить від виду та ступеня тяжкості недуги. Сьогодні виробники пропонують безліч засобів особистої гігієни, проте далеко не всі підійдуть у разі нетримання. 

Выбираем урологические прокладки для женщин. фото 1

Спробуємо розібратися, у чому основні відмінності звичайних гігієнічних прокладок та спеціалізованих засобів, які урологічні прокладки для жінок краще та на що слід звернути увагу при їх виборі. Чим урологічні прокладки відрізняються від прокладок для критичних днів
 
 Сучасні засоби гігієни з часом удосконалюються, і сьогодні виробники пропонують справді якісні продукти, які враховують безліч факторів, поєднуючи в собі надійність та комфорт. Однак поширена думка про те, що всі прокладки однакові і тому можуть однаково добре працювати в різних ситуаціях, — неправильно. Прокладки для щоденного використання, прокладки для критичних днів та урологічні прокладки спочатку створені та призначені для різних цілей, тому мають суттєві відмінності.

Вони відрізняються за:

  •  формі та товщині;
  •  матеріалу виготовлення;
  •  об'єму рідини, що вбирається;
  •  швидкості вбирання;
  •  тимчасовому інтервалу при використанні та необхідності заміни

 
  Саме тому один із секретів абсолютного комфорту полягає у правильному виборі. Вибирайте прокладки за призначенням, адже у кожній певній ситуації (критичні дні, щоденний захист чи нетримання) найбільш оптимально працюватиме певний тип прокладок. Тільки в цьому випадку прокладка виконуватиме свої функції максимально ефективно, і ви зможете почуватися комфортно. Комфорт та відчуття Багато жінок при легкому нетриманні досі намагаються використати щоденні прокладки або прокладки для критичних днів.

 Однак вони не призначені для швидкого вбирання великих об'ємів рідини, тому в результаті нерідко «підводять», завдають незручності через необхідність частої заміни, викликають почуття дискомфорту. Урологічні прокладки дозволяють почуватися комфортно, оскільки вони непомітні, практично невідчутні, дуже ефективні. Зовнішньо урологічні прокладки дійсно нагадують звичайні, проте це спеціалізований продукт, який максимально функціонально вирішує делікатну проблему завдяки анатомічній будові, а також матеріалам, що дозволяють добре утримувати рідину та запах.

 

Якість поглинання

Товщина прокладок ще не гарантія кращого вбирання. Багато прокладок для критичних днів у кілька разів товщі урологічних, проте вони не здатні швидко ввібрати великий об'єм рідини та утримувати його, адже спочатку розраховані на меншу кількість та іншу якість виділень.

 Урологічні прокладки тонші, але виконані із спеціальних матеріалів, які успішніше працюють у ситуації нетримання.

 Вони вбирають більше і швидше, їх анатомічна форма виключає ризик протікань, а також робить прокладку непомітною та практично невідчутною.
 

При виборі урологічних прокладок необхідно визначити ступінь нетримання, що оцінюється за обсягом сечі, що втрачається на добу:

  •  1 стадія – до 50 мл (краплинна);
  •  2 стадія - 50-100 мл (легка);
  •  3 стадія - 100-200 мл (середня);
  •  4 стадія - 200-500 мл і більше (важка).

Для кожної стадії передбачено певний тип засобів, які зможуть надійно захистити від протікань та забезпечити максимальний комфорт. Нейтралізація запаху Ще вона делікатна проблема при нетриманні, яка важлива не менше, ніж захист від протікань, це запах. На відміну від звичайних, урологічні прокладки надійні вони повністю блокують запах, що виникає при контакті сечі з бактеріями, дозволяючи позбутися занепокоєння і почуватися впевнено. Вплив на шкіру Якісні урологічні прокладки не впливають на шкіру, захищаючи від подразнень. Верхній шар прокладок виконаний з матеріалів, що дихають, не містять алергени.

 Проте тут грає роль як матеріал, а й правильність вибору прокладки у кожному індивідуальному разі: відповідність ступеня інконтиненції, і навіть своєчасна заміна виключать деформацію прокладки, гарантує належний захист і оберігають шкіру від подразнень і попрілостей.

Відгуки про урологічні прокладки для жінок.

Щоб не позбавляти себе радостей повноцінного життя і бути сильнішими за обставини, жінки з різним ступенем нетримання вибирають урологічні прокладки: їх якість перевершує якість звичайних гігієнічних прокладок, вони мають більший ступінь захисту, повністю нейтралізують запах і захищають шкіру від подразнень. Крім того, важлива також вигода у ціні: урологічні прокладки призначені для більш тривалого використання та не потребують частої заміни, дозволяючи заощадити. Сьогодні на ринку користується попитом продукція кількох виробників.

 Розглянемо трьох найбільш популярних з них. SENI Урологічні прокладки SeniLady створені для жінок з легким та середнім ступенем інконтиненції: 7 різних розмірів забезпечують можливість вибору продукту, що максимально відповідає індивідуальним потребам. Seni Lady оптимально прилягають до тіла завдяки анатомічній формі, мають підвищену безпеку, легко і надійно кріпляться до білизни. Поглинаючий шар з антибактеріальним суперабсорбентом запобігає неприємному запаху. Підходять для використання у до- та післяпологовий період. Однією з популярних марок продукції для догляду при легкому та краплинному нетриманні є продукція торгової марки Seni Lady. Компанія пропонує досить широкий асортимент прокладок для різних потреб та ситуацій.

Інтернет магазин Памп - Памп, пропонує широкий асортимент урологічних прокладок для жінок, ми уважно стежимо за якістю продукції, що пропонується, і пропонуємо вигідні ціни в даному сегменті. Звертаючись до нас, ви отримаєте якісні товари та обслуговування по всій території України. У разі потреби, ви зможете отримати безкоштовну консультацію щодо товарів у менеджерів нашого магазину.  

 

Супутні Товари

Схожі статті

Правильний вибір розміру виробу SENI

Правильний вибір розміру виробу SENI

Вибір виробу – це не лише питання категорії виробу, а й вибір відповідного розміру. Неправильно підібраний підгузник може не тільки нашкодити здоров'ю хворого, а й призвести до непотрібних витрат..

Нетримання сечі при вагітності та після пологів

Нетримання сечі при вагітності та після пологів

  Вагітність та пологи – це чудово, але й у них є зворотний бік. Нетримання сечі може бути її частиною. ЧОМУ ПРИ ВАГІТНОСТІ ВИНИКАЄ НЕТРИМАННЯ МОЧІ? Під час вагітності зростає як частота ..

Seni Lady та звичайні прокладки

Seni Lady та звичайні прокладки

 Багато жінок не знають, з чого почати, коли виявляють нетримання сечі. Деякі намагаються приховати свою проблему та справлятися домашніми методами. Захищають білизну за допомогою вати та марлі а..

Вправи Кегеля

Вправи Кегеля

М'ЯЗИ ТАЗОВОГО ДНА М'язи тазового дна підтримують внутрішні статеві органи, сечовий міхур та пряму кишку. Вони розташовані між лобковою кісткою та куприком. Ці м'язи підтримують органи малого таза ..