Здається, що накладення гіпсової пов'язки це зовсім проста справа. Так може здаватися на перший погляд. Невміле нанесення гіпсової пов'язки може призвести до великої кількості ускладнень, наприклад, місцевої мацерації і пошкодження шкіри, стисканню кровоносних судин, і навіть некрозу. Тому, слід докласти всіх сил, щоб забезпечити комфорт і належний захист шкіри пацієнта і опуклостей кісток під гіпсовою пов'язкою. Уміло нанесений гіпс має величезне значення, так як пацієнт не відчуває болю, а також може користуватися загіпсованою кінцівкою.

1. Слід приготувати ємність з водою, температура води 20-22oC. Слід дотримуватися рекомендованої температури води! Більш холодна вода збільшує час моделювання і схоплювання, а тепліша скорочує час моделювання і схоплювання, також збільшується кількість тепла, що виділяється під час застигання пов'язки. Неприпустимим є використання води з температурою вище 25oC.2. Слід одягнути рукавички.3. Необхідно відрізати відповідну довжину ортопедичного битнта. Ортопедичний бинт повинен бути довший, ніж перев'язувана частина тіла. У разі накладення гіпсової пов'язки на руку, необхідно вирізати отвір для великого пальця. Трубчастий бинт захищає шкіру від мацерації і можливих пошкоджень об гострий край гіпсової пов'язки, роблячи його більш м'яким.4. На ортопедичний бинт слід накласти підгіпсовую підкладку. Повинен виступати з під гіпосвуї пов'язки, без загибів. Підклад захищає шкіру пацієнта від подразнень і тепла від затвердевающего бинта.5. Слід відокремити підкладку від рулону і розгладити рукою. Шари підкладки відмінно зчіплюються, не потрібне використання пластирів.
6. Підверніть край трубчастого бинта. Це захистить шкіру від можливих пошкоджень об гострі краї Гісповой пов'язки.
7. Слід вилучити гіпсову пов'язку з упаковки і замочити у воді під кутом 45o до рівня води. Час занурення в воду не повинно перевищувати 5 секунд. Якщо для накладення пов'язки потрібно більше одного бинта, то мочити бинти слід поодинці!8. У кінці намочування бинт слід злегка віджати, не виймаючи його з води. Тривалість замочування впливає на твердість і якість готової пов'язки. Не в якому разі не залишайте пов'язку в воді!9. Після вилучення з води слід віджати надлишок води.

10. Бинт слід наносити круговими рухами, кожний наступний шар бинта на висоті 1/3 попереднього шару. У разі необхідності, рекомендується нанесення наступного бинта, щоб створити досить тверду пов'язку.11. Слід змоделювати пов'язку, беручи до уваги час моделювання, відповідний для даного бинта.

12. Після накладення пов'язки необхідно забезпечити повну циркуляцію повітря протягом 20-25 хвилин.
Схожі статті

Швидко застиваючий гіпсовий бинт Pregips S

Швидко застиваючий гіпсовий бинт Pregips S

Швидкосхоплюючий гіпсовий бинт Pregips S незамінний там, де необхідна швидка фіксація.   спеціально підібране поєднання гіпсового матеріалу нанесеного на марлевий носій найвищої якості, забе..

Швидко застигаючий гіпсовий бинт та гіпсова лонгета Gipset

Швидко застигаючий гіпсовий бинт та гіпсова лонгета Gipset

Швидкосхоплюючий гіпсовий бинт і гіпсова лонгета Gipset незамінні там, де необхідне негайне надання нерухомості.     спеціально підібране поєднання гіпсового матеріалу, нанесеного на м..

Інструкція з накладання гіпсової лонгет

Інструкція з накладання гіпсової лонгет

Лонгета широка смуга, що складається з декількох шарів гіпсового бинту і застосовується при накладенні гіпсових шин, а також для для зміцнення гіпсових пов'язок в місцях, найбільш схильних до переломі..

Інструкція з нанесення гіпсової пов'язки Matopat

Інструкція з нанесення гіпсової пов'язки Matopat

Здається, що накладення гіпсової пов'язки це зовсім проста справа. Так може здаватися на перший погляд. Невміле нанесення гіпсової пов'язки може призвести до великої кількості ускладнень, наприклад, м..