Правильный выбор размера изделия SENI -2Вибір виробу – це не лише питання категорії виробу, а й вибір відповідного розміру. Неправильно підібраний підгузник може не тільки нашкодити здоров'ю хворого, а й призвести до непотрібних витрат.

Занадто маленький підгузник буде стискати тіло і може призвести до утворення потертостей у поясі або в паху, а також до подразнення шкіри, що в разі лежачих хворих може швидко перетворитися на рани, що важко загоюються.

Надто великий підгузник буде вільно сидіти на пацієнті, через що можливі бічні протікання, які не тільки суттєво погіршать комфорт пацієнта, а й збільшуватимуть витрати на прання.

Часто вибирається підгузник більшого розміру з тих міркувань, що він забезпечує вищий рівень поглинання. Насправді для досягнення вищого рівня поглинання слід вибирати виріб з підвищеною поглинаючою здатністю відповідного розміру.

Правильно вибраний розмір підгузника – це:    

  • максимальний комфорт пацієнта
  • скорочення частоти зміни постільної білизни
  • скорочення часу та витрат на прання

ЯК ВИБРАТИ НЕОБХІДНИЙ РОЗМІР?

    Дуже просто - вибираючи урологічні прокладки або анатомічні підгузки san seni, керуйтеся необхідним рівнем поглинання виробу, а якщо Ви вибираєте всмоктуючі вироби напіввідкритого або закритого типу, скористайтесь інформацією вказаної в картці товару, або користуйтесь безкоштовною консультацією до менеджера за телефоном.

Правильный выбор размера изделия SENIДля цього потрібно знати

  • обхват талії пацієнта.
  • обхват стегон пацієнта.
  • категорію виробу, що Вас цікавити

Також Ви можете скористатися таблицею розмірів, яка розміщена на кожній упаковці виробів, що вбирають Seni.

Супутні Товари

Схожі статті

Гігієна тяжко хворої людини

Гігієна тяжко хворої людини

У даному розділі Ви знайдете кілька порад, які, сподіваємося, допоможуть Вам у щоденному гігієнічному догляді за хворою людиною:     Перш ніж приступити до гігієнічних процедур, переко..

Здорові емоції

Здорові емоції

Беря на себя опеку над близким человеком, который нуждается в постоянном уходе, Вы должны считаться с влиянием различных эмоций, которые испытываете как больной, так и Вы. Эти эмоции могут быть положи..

Комфорт при догляді

Комфорт при догляді

Доглядаючи хворого, особливо, якщо це людина нездатна самостійно пересуватися, Ви витрачаєте багато енергії. Тому необхідно так організувати простір і щоденну діяльність з догляду за хворим, щоб мінім..

Інвалідність у дитини

Інвалідність у дитини

Поява в сім'ї дитини-інваліда – досвід надзвичайно важкий, який перевертає та найчастіше дезорганізує життя всіх членів сім'ї. Чекаючи на народження дитини, батьки не готові до хвороби, і коли про неї..

Вибираємо урологічні прокладки для жінок.

Вибираємо урологічні прокладки для жінок.

Нетримання сечі, або інконтиненція — досить поширене явище серед жінок, причому не лише серед дам поважного віку, а й серед молодих осіб, наприклад, у період вагітності та після пологів. Залежно від п..

Памперси для дорослих Seni

Памперси для дорослих Seni

Памперси для дорослих Seni Памперси або підгузки – це певний вид білизни, що має спеціальний шар з абсорбентом, що забезпечує поглинання сечі. Виготовляють білизну переважно з целюлози. До 90-х рок..

Огляд підгузків Seni Super Plus

Огляд підгузків Seni Super Plus

Тяжкий ступінь нетримання сечі та калу здатна отруїти життя самому хворому та його родичам. Але порятунком може бути правильно підібраний гігієнічний засіб, наприклад, підгузки Seni Super Plus створюв..

Труси-підгузки для дорослих SENI

Труси-підгузки для дорослих SENI

Поглинаючі труси-підгузки для дорослих від SENI Поглинаючі труси для дорослих: ефективне вирішення делікатної проблеми Здоров'я – це найцінніше, що має людина. Але на жаль, через вікові або ..