Гигиена тяжелобольного человекаУ даному розділі Ви знайдете кілька порад, які, сподіваємося, допоможуть Вам у щоденному гігієнічному догляді за хворою людиною:

  •     Перш ніж приступити до гігієнічних процедур, переконайтеся, що всі необхідні аксесуари у вас під рукою.
  •     На час миття накрийте ліжко спеціальною гігієнічною пелюшкою.
  •     Почніть з миття обличчя, шиї та вух. Далі перейдіть до миття плечей та торса. Шкіру після очищення слід обережно і ретельно висушити.
  •     Плечі хворого мийте, повернувши його на бік.
  •     Під час миття стоп зверніть увагу на місце між пальцями. Не забудьте ретельно витерти їх.
  •     Після очищення тіла можна помасажувати шкіру, використовуючи при цьому косметичний засіб, що активізує обмінні процеси у тканинах.
  •     На ділянки шкіри, схильні до ризику утворення попрілостей і пролежнів, нанесіть спеціальний захисний крем.
  •     Зуби/протези слід чистити після кожного прийому їжі, а волосся розчісувати хоча б один раз на день.
  •     Постільну білизну та піжаму хворого міняйте при необхідності – не допускайте, щоб хворий знаходився у вологому або мокрому ліжку
  • .

Пам'ятайте, що саме від Вас залежить, в якому стані буде шкіра хворого. Приділяючи більше уваги щоденним гігієнічним процедурам, виконуючи їх ретельно і з використанням відповідних засобів догляду за шкірою, Ви позбавите хворого від болю, а себе – від додаткового клопіту.

Супутні Товари

Схожі статті

Здорові емоції

Здорові емоції

Беря на себя опеку над близким человеком, который нуждается в постоянном уходе, Вы должны считаться с влиянием различных эмоций, которые испытываете как больной, так и Вы. Эти эмоции могут быть положи..

Дбайте про себе

Дбайте про себе

Хвороба близької людини – дитини, батьків чи іншого члена сім'ї – змінює багато аспектів життя всіх задіяних осіб. При наданні хворому допомоги при задоволенні його потреб, сім'я приймає виклик ситуац..

Комфорт при догляді

Комфорт при догляді

Доглядаючи хворого, особливо, якщо це людина нездатна самостійно пересуватися, Ви витрачаєте багато енергії. Тому необхідно так організувати простір і щоденну діяльність з догляду за хворим, щоб мінім..

Правильний вибір розміру виробу SENI

Правильний вибір розміру виробу SENI

Вибір виробу – це не лише питання категорії виробу, а й вибір відповідного розміру. Неправильно підібраний підгузник може не тільки нашкодити здоров'ю хворого, а й призвести до непотрібних витрат..

Огляд підгузків Seni Super Plus

Огляд підгузків Seni Super Plus

Тяжкий ступінь нетримання сечі та калу здатна отруїти життя самому хворому та його родичам. Але порятунком може бути правильно підібраний гігієнічний засіб, наприклад, підгузки Seni Super Plus створюв..